![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/Головна-3-1024x685.png)
Гуманітарна місія: Куп’янськ
Ми вже показали вам руйнування Куп’янську – сьогодні хочемо поділитися нашими враженнями від цієї поїздки.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0653-1-1024x683.jpg)
Ця гуманітарна місія для нас була надзвичайно важливою та цікавою. Ми отримали багато інформації та мали честь зустрітися з керівництвом міста, а саме мером Андрієм Беседіним. Важливим моментом було дізнатись, як вони боролись з труднощами після окупації та як місто знову оживає, вживаючи рішучі заходи щодо відновлення 🏗
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230712_161230-3-461x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0417-683x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230712_161241-461x1024.jpg)
🤝 Наша місія була успішною завдяки нашій чудовій команді: Віталій Дорофєєв, Ілля Яніцький , Надія Вовк, Геннадій Вовк, а також завдяки нашим партнерам – Благодійному фонду “Джерело відродження” та його директору Сергію Жук.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0654-1024x683.jpg)
Ця поїздка вкотре нагадала та показала, як важливо берегти наші землі, берегти наших лікарів, населення та відновлювати міста.