![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2019/04/Кейс-7.jpg)
Надали автомобіль Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України. При плідній співпраці з нашим партнером німецько-українським товариством Райн-Неккар Deutsch Ukrainische Gesellschaft Rhein Neckar, нам вдалось надати Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві автомобіль VW Cady.
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1747-1024x683.jpg)
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1775-1024x683.jpg)
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1590-1-1024x683.jpg)
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1787-1024x683.jpg)
Через напад російської федерації на Україну, оточення українських міст та сіл, постійні обстріли мирних населених пунктів – у наших ДСНС-ників додалось чимало роботи, тому додатковий транспорт став просто необхідністю. Раді бути корисними.
Дякуємо нашим волонтерам Дорофєєву Віталію та Гончаренко Тетяні за супровід передачі автомобіля.
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2019/04/IMG_1697-1024x683.jpg)