![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2020/03/Головна-1024x686.jpg)
Будматеріали для Антоніни Миколаївни з с. Гаврилівка
Антоніна Миколаївна. Пережила 2 прильоти. 16 днів з родиною прожила в погребі. Село Гаврилівка Бучанського району.
Напередодні нашої минулої поїздки до нас звернувся Староста с. Гаврилівки та с. Тарасівщина Покрасьон Олег Григорович. Він розповів про ситуацію Антоніни: кухня розбита, вікна розбиті, місцями повністю підняло дах, на інших ділянках даху полопався шифер. Постарались закрити діри в даху шифером з курятника, але під час дощу дах все одно протікає…
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_1067-3-1024x683.jpg)
30 серпня команда БФ Надії Вовк “Берегиня” приїхала знайомитись з Антоніною в Гаврилівку – вже з будматеріалами. На щастя, процес відбудови розпочався. Ми на власні очі побачили складну ситуацію жінки і раді, що вдалось оперативно зреагувати на її потребу та допомогти готуватись до зими. Дякуємо нашим волонтерам за участь, дякуємо вам за підтримку.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_1022-4-683x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_0916-4-683x1024.jpg)