![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/06/¦Ъ¦¦¦¬¦ЖTБ-61jpg-1024x686.jpg)
15 унікальних турнікетів для наших військових
Наш пріоритет – захист наших військових!
Тому ми отримали безцінну допомогу від наших партнерів – Німецько-українського товариства “Рейн Некар” (Deutsch Ukrainische Gesellschaft Rhein Neckar), які передали нам 15 унікальних турнікетів для військових. Це особливі турнікети, які важко знайти в цей час, але наші німецькі партнери впоралися з цим завданням на всі 100%.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/06/¦-¦-¦¦¦-¦-TЛ¦¦-819x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/06/TБ¦-¦-¦¬¦Ж¦¬-2-819x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/06/TБ¦-¦-¦¬¦Ж¦¬-3-819x1024.jpg)
Ми вже розпочали розподіл турнікетів нашим захисникам. Дивіться фотографії із цими турнікетами – кожен з них має свою унікальну історію. Деякі з них вже були використані і можуть навіть зберегти комусь життя.
Ще раз хочемо висловити щирі подяки нашим надійним партнерам. Ми продовжуємо працювати, щоб забезпечити безпеку і підтримку нашим військовим. Разом ми сильніші!