![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/¦Ъ¦¦¦¬¦ЖTБ-42-1024x686.jpg)
Особливим завданням в нашій поїздці в Лиман було оснастити місцеве відділення ДСНС набором інструментів для підготовки будівель до зимового періоду. Вдалось привезти 2 акумуляторні батареї, 2 кутові шліфмашини, зарядний пристрій до шуруповерту, пневматичний степлер, акумуляторний дриль-шуруповерт – дякуємо Dnipro-M за знижку та сприяння нашій благодійній ініціативі. Захоплюємось командою ДСНС з Лиману, вдячні за проактивну позицію відносно допомоги місцевому населенню у підготовці домівок до холодів. Бажаємо наснаги та залишаємось на зв’язку. Вдячні нашим волонтерам за реалізацію допомоги Дорофєєву Віталію та Катерині Мацієвській.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_4696-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_8181-768x1024.jpg)