![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/¦Ъ¦¦¦¬¦ЖTБ-69-¦У¦-¦¬¦-¦-¦-¦--1024x686.png)
Фотовиставка “Деокуповане дитинство: Ізюм”
З 1 по 4 червня відбулася фотовиставка “Деокуповане дитинство: Ізюм”.
Головною метою цього заходу було зібрати 100 000 гривень для переоблаштування бомбосховища в центр для розвитку дітей в Ізюмі. Ми були в захваті від підтримки, яку отримали! Завдяки вашим донатам ми змогли зібрати 33 406 гривень! Це гарний результат, який став можливим завдяки вашій участі та готовності допомогти.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_5800-1024x683.jpg)
Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу, задонейтив та став власником унікальних фотографій. Ці фотографії наших волонтерів з попередніх гум. місій мають велику цінність, оскільки вони показують зруйноване дитинство дітей Ізюму та закликають всіх нас допомогти.
Особливу увагу хочемо приділити партнерам які допомогли в організації заходу.
Щиро дякуємо Музею Гетьманства за надане приміщення для проведення фотовиставки, бренду “Карпатська джерельна” за забезпечення наших гостей водою, БФ “Джерело відродження” за активну участь.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_5582-683x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_5623-683x1024.jpg)