![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/04/photo1712251966-1-820x1024.jpeg)
Солодощі для діток ВПО у модульному містечку в Броварах, Гаврилівці та на заходах у Культурному хабі «Донеччина»
Усмішки та щасливі оченята дітлахів наразі вартують дорогого. При кожній можливості ми зі своєї сторони намагаємось робити їх щасливими, радісними та усміхненими.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/04/photo1712251966-2-819x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/04/photo1712251966-819x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/04/photo1712251966-6-820x1024.jpeg)
Так нещодавно роздавали солодкі набори “Kinder” для діток ВПО у модульному містечку в Броварах, Гаврилівці та на заходах у Культурному хабі «Донеччина»!
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/04/photo1712251966-7-820x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/04/photo1712251966-8-820x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/04/photo1712251966-3-819x1024.jpeg)
Дякуємо за підтримку та можливість робити ще більше добрих справ нашим партнерам Українській Федерації Банків Продовольства та кожному з вас!