![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/Кейси-Берегиня-головна-2-1024x686.png)
Роздача вітамінів Асіно для вагітних та годуючих мам
Завдяки нашим партнерам і друзям Асіно ми отримали вітаміни, які направили жінкам у Покровську, Олександрії, Харківській області, Запоріжжі, Києві та Закарпатті. Вітаміни отримали переміщені особи з найгарячіших регіонів нашої країни.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7656-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7657-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7661-768x1024.jpg)
Також наші хлопці-волонтери особисто передали вітаміни у перинатальний центр та волонтерський хаб у Краматорську. Вітаміни стали дуже важливою частиною бебі-боксів, які наші чудові партнери збирають та відправляють поштою.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7655-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7658-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7663-768x1024.jpg)
Дуже дякуємо за підтримку партнерам і кожному, хто допомагає!
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7674-769x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7651-766x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_7667-769x1024.jpg)