![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/08/Кейс-86-Головна-1024x686.png)
Пожежні машини для ДСНС Донецької області
Для нас це був справжній виклик, і ми з радістю повідомляємо, що мета успішно досягнута!
Щиро дякуємо нашим надійним партнерам – Німецько-українському товариству «Рейн Некар» за щедрість та надану пожежну машину. Окрема подяка Компанії що надає послуги з інтегрованого контролю шкідників “Propecs” за оперативний відгук та допомогу з паливом для перевезення машини! Дякуємо нашій команді за здійснення цієї місії з великим прагненням допомогти та злагодженою роботою. Ви — справжні герої!
Також особлива вдячність працівникам ДСНС Донецької області за їх неоціненний, важкий та небезпечний труд, особливо в такі нелегкі для нашої країни часи.