![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/фото-берегиня-кейси-сайт-3-1024x686.png)
Передана допомога Дому Культури в місті Ізюм!
В цей раз ми знову мали можливість зустрітися з керівником славнозвісного Дому культури міста Ізюм. Завдячуючи вам, нашим друзям та партнерам Жіночий рух “ЗА Майбутнє” вдалося передати генератори та будматеріали для обладнання сховища. Наразі, це є один з найважливіших пунктів, і ми всі розуміємо чому!
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/photo1698943375-1-697x1024.jpeg)
Дякуємо вам за допомогу та активну участь у кожному нашому зборі!
Підтримати та зробити пожертву ви можете на нашому сайті.