![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/1-case-1024x686.png)
Наш перший благодійний проєкт у 2024 році для дітей ВПО та дітей поліцейських!
Сеанс масового катання зібрав близько 100 дітей співробітників поліції-учасників бойових дій, та дітей співробітників поліції, які загинули при виконанні службових обов’язків.
Діти мали змогу покататись на ковзанах на підготовленому льоду на арені, де проводяться змагання з хокею та фігурного катання.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_0097-683x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707336987-1-682x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_9828-683x1024.jpg)
Захід підтримала провідна українська легкоатлетка Вікторія Ткачук – срібна призерка чемпіонату Європи 2022 року з бігу на 400 метрів з бар’єрами, учасниця Олімпійських ігор 2016 та 2020.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707336987-3-1024x682.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707336987-682x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707336987-4-682x1024.jpeg)
Дякуємо усім співорганізаторам за чудове свято для дітей!