![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/Кейс-66-Головна-1024x686.png)
Захід “Спорт переможе”
Ділимось з вами подією, яка відбулась 28 травня в Академії пляжних видів спорту Sunrise. Ми були щасливі стати партнерами цього заходу та надати солодкі подарунки для дітей!
У програмі заходу були олімпійська зарядка з відомими спортсменами, захоплюючі майстер-класи з пляжного волейболу, еір-бадмінтону та пляжного тенісу. Крім того, всі учасники отримали шанс взяти участь у конкурсах та отримати подарунки від відділення НОК України в Донецькій області та Благодійного фонду Надії Вовк «Берегиня».
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_0887-1024x768.jpg)
Захід організовано за підтримки партнерів: Жіночого руху «За майбутнє», Спортивного бізнес-клубу України, Академії пляжних видів спорту Sunrise Beach Sports Academy, Президента Туркменістану Сердара Бердимухамедова, Голови Народної Ради Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова та Посла України в Туркменістані Віктора Майка.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4985-683x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_4988-1-683x1024.jpg)