![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/Кейс-67-Головна-1024x686.png)
Захід “Свято дитинства в культурному хабі “Донеччина”
На початку червня ми відзначили свято дитинства у культурному хабі “Донеччина” та подарували діткам подарунки.
У програмі заходу було багато цікавих активностей, таких як аквагрим та блиск-тату. Маленькі учасники мали можливість отримати власний портрет від талановитого художника, зробити фото з ростовими ляльками, взяти участь у веселих руханках, запальних танцях, спортивних естафетах та командних іграх. Також проводились творчі майстер-класи на будь-який смак.Ми хочемо щиро подякувати всім учасникам за створення незабутньої атмосфери та щирі емоції. Ви неймовірні!
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/20230603-_MG_0281-683x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/20230603-_MG_0515-683x1024.jpg)
Дякуємо Жіночому руху «За майбутнє» за надані сухі сніданки для подарунків. А за смачнючі бісквіти дякуємо Президенту Туркменістану Сердару Бердимухамедову за участю Благодійного Фонду з надання допомоги дітям, які потребують опіки, Голові Народної Ради Туркменістану Гурбангули Бердимухамедову та Надзвичайному і Повноважному Послу України в Туркменістані Віктору Майку та співробітникам Посольства України в Туркменістані.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/20230603-_MG_0287-1024x683.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/07/20230603-_MG_0569-1-1024x683.jpg)