![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/¦Ъ¦¦¦¬¦ЖTБ-47-1024x686.jpg)
Разом з Бучанською військовою адміністрацією ми передали допомогу лікарням Бучанського району. Допомогу отримали: Пологовий будинок в Ворзелі, Ірпінська ЦМЛ в Бучі, КНП Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, Центр ПМСД в Гостомелі. Нагадуємо, що оснащення медустанов – є одним з пріоритетних напрямків роботи для нашого фонду. Тому ми активно допомагаємо медичним закладам ліками, витратними матеріалами та технічним забезпеченням для скорішої реабілітації наших військових. Про це потрібно дбати вже зараз, а не після Перемоги. Підтримуйте наші ініціативи донейтом онлайн або за реквізитами.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_5389012538966000229_y-1024x768.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_5389012538966000236_y-1024x768.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_0096-577x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_0098-461x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/IMG_0099-576x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_5389012538966000251_y.jpeg)