![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/2-case-1024x686.png)
Гуманітарна допомога жителям міста Ізюм!
Люди, що тримаються і знають заради чого! Щира віра та радість в очах, завжди коли бачать нас і нашу машину з допомогою!
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707334909-6-768x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707334909-7-1024x768.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707334909-2-768x1024.jpeg)
В цей раз вдалося роздати 150 продуктових наборів від Української Федерації Банків Продовольства, смаколики від Жінок за майбутнє та вітаміни Сідерал від Зайдекс Україна.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707334909-5-768x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707334909-3-768x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1707334909-1-788x1024.jpeg)
Дякуємо всім, хто доєднувався і продовжує це робити! Пам’ятаємо, що лише разом ми така велика сила та міць!Дякуємо усім співорганізаторам за чудове свято для дітей!