![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/photo1699895675-1-1024x686.jpeg)
Вручення рюкзаків діткам в модульному містечку в м.Бровари
Рюкзакам на які ми збирали, поїхали не тільки в деокупований Ізюм, а ще й в модульне містечко в місті Бровари, де проживають дітки ВПО. 50 рюкзаків зі всім необхідним для навчання приладдям було передано дітям.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/photo1699894743-819x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/photo1699894743-8-819x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/photo1699894743-1-820x1024.jpeg)
Стільки радості в маленьких оченятах, коли вони відкривали рюкзаки, та роздивлялись їх наповнення! Дякуємо кожному, хто допомагає творити добро навіть у такі нестабільні та непрості часи.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/photo1699894743-5-820x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/photo1699894743-7-820x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/11/photo1699894743-6-820x1024.jpeg)
Вдячні кожному за підтримку наших ініціатив! Разом робимо добро!