![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/Кейс-13-головна-1024x686.jpg)
Будматеріали для Алли та Олександра з села Загальці
Після першої поїздки до села Загальці Надії Вовк написала дівчинка в Фейсбуці з проханням заїхати наступного разу до її батьків. Зруйновані будинки, проблеми зі здоров’ям … – дуже прикро, але це одна із мільйонів потерпілих сімей, які потребують нашої з вами допомоги.
Ми приїхали та побачили руїни на власні очі. Поспілкувалися з Олександром та Аллою. Дуже сміливі люди. Пережили страшне, але не дивлячись на це все, вони бачать своє майбутнє у рідних Загальцях і планують відбудовуватись. З нашою допомогою, друзі. Ми привезли цемент та зібрали потреби батьків Даші, щоб повернутись з додатковою допомогою.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/IMG-fcaecf073f3603c8412b55a45c87e9a7-V-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/IMG-d88d925b35a91a4faff8537d16baca14-V-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/IMG_8526-4-683x1024.jpg)
15-го липня ми знову приїхали до Алли і Олександра. Цього разу з OSB-плитами для відбудови їх напівзруйнованого будинку під час окупації. Звітуємо перед нашими донейтерам та волонтерами: на OSB-плити для цієї сім’ї ми витратили 8982 грн. Тепер їм знову потрібен цемент. Збираємо на нього і готуємось до нової поїздки в Загальці.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/Кейс-13-головна-1024x686.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/IMG_8144-3-683x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/IMG_8401-2-1024x683.jpg)