![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/03/¦Ъ¦¦¦¬¦ЖTБ-38-1024x686.jpg)
Разом з партнерами з Данії передали Інституту нейрохірургії функціональні ліжка та обладнання для пацієнтів після операцій. Оснащення медустанов один з пріоритетних напрямків роботи нашого Фонду. Працюємо далі.
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_9776-2-768x1024.jpg)
Разом з партнерами з Данії передали Інституту нейрохірургії функціональні ліжка та обладнання для пацієнтів після операцій. Оснащення медустанов один з пріоритетних напрямків роботи нашого Фонду. Працюємо далі.