![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/03/¦Ъ¦¦¦¬¦ЖTБ-36-1024x686.jpg)
Це розумна їжа зі США від World of connections Program. Доставка її в Україну – спільний проєкт з нашими партнерами Німецько-українським товариством Rhein Neckar та Жіночим рухом “ЗА Майбутнє”. Частина гуманітарної допомоги вирушила у Нікополь для потреб Нікопольської військової адміністрації, інше отримали військові та цивільні, які постраждали від російської агресії. Дякуємо нашим партнерам за допомогу.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_9337-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_9318-768x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_9314-768x1024.jpg)