![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/05/Frame-195-1024x686.png)
Продовжуємо нашу місію з патронування Владики Ізяслава
Владика для нас символ стійкості та незламності, віри у світле майбутнє та міці. Бажаємо здоров’я та продовжуємо нашу справу по підтримці героя України!
На фото, до речі, ви можете бачити рудий хвіст домашній улюбленця Владики – кота Кекса, який не тільки ретельно перевіряє пакунки кожного разу, а й вже звик до наших візитів і зустрічає нас першим.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/05/photo1715115282.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/05/photo1715115282-2-768x1024.jpeg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2024/05/photo1715115282-1-768x1024.jpeg)
Підтримка Владики для нас – особиста і важлива місія, якщо Ви хочете доєднатись до нашої доброї справи – зконтактуйте з нами, ми розповімо які потреби Ви можете закрити.