![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/06/¦Ъ¦¦¦¬¦ЖTБ-63-1024x686.jpg)
Медичні розхідники для Сергія
Один із найважливіших аспектів нашої благодійної роботи – допомога українцям, які потрапили у складні життєві ситуації через воєнний конфлікт. Ми завжди ставимо цей напрямок нашої діяльності на першому місці.
Нещодавно наша команда передала медичні розхідники Сергію, чоловікові з інвалідністю, який опинився у скрутному становищі. Ця допомога має велике значення для нього та його родини. Ми щасливі мати можливість бути корисними та надати підтримку у такі важкі часи.
Разом ми продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує і прагне покращення свого життя.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG_3339-1-576x1024.jpg)