![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/Головна-2-1024x685.png)
Зустріч з мером Куп’янську Андрієм Беседіним
Друзі, під час нашої гуманітарної місії до Харківської області ми мали честь познайомитись з мером Куп’янську, Андрієм Беседіним!
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0659-1024x683.jpg)
Під час повномасштабного вторгнення в кінці лютого місто було окуповано, не без допомоги минулого керівництва. Тому після довгоочікуваної деокупації в вересні 2022 року посаду мера міста посів пан Андрій Беседін!
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0663-1024x683.jpg)
Під час зустрічі ми обговорили важливі питання та познайомились з перспективами розвитку міста. Для нашої команди було важливо дізнатись про справи міста та бачити, які заходи вживаються для підтримання та покращення ситуації. Пан Андрій також поділився цікавими деталями про те, з якими викликами місто зіштовхнулось після деокупації.
Наразі місто потребує будматеріалів для підготовки до зими. Давайте допоможемо!
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230711_161016-1-461x1024.jpg)
Дякуємо, що долучаєтеся!