![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/Кейс-34-Головна-1024x686.jpg)
Історія Віки по-справжньому чарівна: наша Катерина Мациевская помітила репост української акторки Інни Приходько з публікацією Вікторії Герасіменко. Дівчинка написала, що мріє про електровізок і для того, щоб зібрати на нього гроші, вона перекладатиме телепередачі з іноземних мов на українську за донат. Ми відразу звернулись до наших партнерів в Данії, щоб знайти для Віки електровізок за її параметрами. Як тільки візок дістався Києва, ми запланували поїздку до Віки в Фастів. Мрія Віки здійснилась, візок вже у дівчинки. Ми були невимовно щасливі стати частинкою цієї мрії.
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/DSC_5344-1024x684.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2023/01/DSC_5437-1024x684.jpg)