![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2022/08/Кейс-17-Головна-1024x686.jpg)
Гуманітарна допомога 71-ій єгерській бригаді
Вантаж отримала 71-ша окрема єгерська бригада, яка воює за нас на Донецькому напрямку. Підрозділи, куди було розподілено: аеророзвідка, снайпери, піхота, сапери. Коли віддаєш військовим продукти в Києві, відчуваєш надію. Коли бачиш фото цих посилок на прифронтовій території, відчуваєш причетність – кожної доброї людини, яка допомогла з забезпеченням, кожного волонтера, який власними руками завантажив ці цінні пакунки, кожного сміливця, хто доправив їх до наших воїнів. Прогорніть фото та відчуйте причетність з нами.
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2022/08/DSC_1937-1-684x1024.jpg)
![](http://berehynia.org/wp-content/uploads/2022/08/DSC_1877-684x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2022/08/DSC_1946-1-684x1024.jpg)
![](https://berehynia.org/wp-content/uploads/2022/08/IMAGE-2023-01-24-155914-768x1024.jpg)